Aktuality

Web iron-maiden.xf.cz ukončuje svou činnost (9.6.2010)

Iron Maiden CZ se loučí Po 4 plodných a vzrušujících letech s vámi, s fanoušky heavy metalové legendy Iron Maiden, končí s velkým zármutkem činnost nejnavštěvovanějšího webu o této metalové ikoně. Důvody jsou ryze osobní.
Tak, jako skončil příběh naších stránek, ovšem ani zdaleka nekončí příběh samotné skupiny. Ten jde stále dále a již co nevidět nám nabídne již 15. studiové album britské legendy. Sledujte i nadále všechno dění okolo skupiny a to na naších spřátelených webech, kde naleznete vždy vše podstatné.
Chtěl bych vám všem upřímně poděkovat za vaší podporu, za velkou návštěvnost, kterou se náš web mohl honosit a také za vaše pozitivní ohlasy a zájem po celou dobu života naších stránek. Patří vám naše obrovské díky !

UP THE IRONS!
(webmaster)


Aktuální střípky uplynulých dní (3.6.2010)

Bruce Dickinson a Blaze Bayley Zpěvák skupiny Bruce Dickinson ukončil v pátek 28.května posledním vysíláním svou rozhlasovou show s názvem Friday Rock Show. Ta se těšila po mnoho let obrovské oblíbenosti a kdo jste toto Bruceovo vysílání někdy měli možnost slyšet, tak víte, že i co se týče hostů, které si do rádia umělec zval, byla tato show na světové úrovni. Vedle zpěvákova rozhlasového křesla se za léta vysílání vystřídalo mnoho těch největších hudebních hvězd, hlavně tedy z oblasti rockové a metalové muziky. Bruce Dickinson na BBC Radio - 6 Music pracoval na tomto rozhlasovém pořadu 8 let.

- Hlava skupiny baskytarista Steve Harris a kytarista Janick Gers se již nadcházející pondělí 7.června představí ve vysílání rádia Rockline. Kde by měli hovořit hlavně o nadcházejícím světovém turné a o novém albu The Final Frontier. Doufejme, že prozradí co nejvíce novinek!

The Final Frontier - Světové koncertní turné The Final Frontier World Tour se nezadržitelně blíží, jeho start bude uskutečněn ji příští týden ve středu, kdy celé toto nové turné odstartují Iron Maiden v americkém Dallasu! Toto turné by podle zatím získaných informací mělo být rozděleno do více částí, než je zatím oficiálně oznámených. Oficiálně jsou zatím části dvě a to v Americe a poté v Evropě, kde se skupina dostane na sklonku července a srpna. Celkově je prozatím oznámeno na 36 show! A stále platí, že nejblíže pro fanoušky v České Republice jsou koncerty skupiny na festivalech v německém Wackenu a na maďarském Sziget Festival. Nejaktuálnější otázka, nad kterou si fanoušci skupiny po celém světě lámou hlavu je, zda skupina již na těchto koncertech bude hrát písničky z prozatím ještě nevydaného nového alba The Final Frontier. Co myslíte?

Rozpis nadcházejícího turné zde !


Anketa - květen (12.5.2010)

BlueBoard.cz


Anketa - duben (12.4.-12.5.2010)

Vyhodnocení ankety :
Líbí se vám nový Eddie, který se objevil na grafice k nové světové tour?
Ano, vypadá skvěle! 161 hlasů
Nevím, jsem na pochybách 44 hlasů
Ne, nelíbí se mi 34 hlasů


Nejblíže zatím v Maďarsku nebo Německu, Česko stále čeká (28.4.2010)

zdroj: int. Iron Maiden postupně oznamují nové show pro jejich nadcházející světové turné The Final Frontier 2010 Tour k podpoře jejich nové studiové nahrávky, která by měla spatřit světlo světa někdy v průběhu letošního léta. Fanoušci a fanynky v Česku stále ještě netrpělivě čekají, zda skupina zahrne do svého dalšího světového putování i naší zemi. Nejblíže potvrzené show skupiny jsou prozatím na gigantickém neměckém festivalu Wacken Festival a na velmi atraktivním maďarském Sziget Festival. Obě tyto show jsou zahrnuty již do druhé části světové tour, která nese oficiální název The Final Frontier 2010 European Tour a její koncerty budou probíhat prozatím v měsících července a srpna. Skupina ovšem již naznačila, že tour bude rozdělena opět do několika částí a pokračovat bude i v roce 2011! Jen málokterý český fanoušek si tak dokáže představit, že by během další takové tour na nás Maiden mohli zapomenout.

- Prozatimní rozpis světové tour roku 2010 zde .


Nová deska The Final Frontier je hotová! (14.4.2010)

zdroj: int. Producent Kevin Shirley dokončil míchání materiálu pro nadcházející studiové album Iron Maiden The Final Frontier! Desku lze očekávat na pultech hudebních obchodů na konci léta. Všechny skladby novinky kapela natočila v Compass Point Studiu na Bahamách.
Nám fanouškům nezbývá než doufat, že se snad na stránkách skupiny objeví časem nějaká ta šťavnatá ochutnávka z této nové desky, abychom si to čekání nějak ukrátili. (zdroj: spark-rockmagazine.cz)

MP3.JSOU.IN - stahuj a poslouchej muziku a videa ironmaiden.ezin.cz Metalshop Coreshop
Coreshop.cz Metalshop.cz
Iron Maiden a jiné - plakáty